Impregnat do drewna egzotycznego

Impregnaty do drewna egzotycznego firmy V33

Firma V33 oferuje impregnaty do drewna egzotycznego, w tym:

  • Impregnat do drewna konstrukcyjnego to impregnat nowej generacji, skuteczny przeciw różnym  gatunkom owadów ( również termitom) oraz grzybów. Zabezpiecza przed ponownym zainfekowaniem i pozostaje aktywny wewnątrz drewna. zwalcza owady niszczące drewno i ich larwy. Chroni przed grzybami rozkładającymi drewno. Jest to  środek o natychmiastowym działaniu, idealny na więźbę dachową. Jego formuła jest bezzapachowa, wodorozcieńczalna, bezbarwna i  kompatybilna ze wszystkimi produktami wykończeniowymi V33: lazurami, lakierami, bejcami.
  • Impregnat do mebli i boazerii to impregnat nowej generacji, skuteczny przeciw różnym  gatunkom owadów oraz grzybów.  jest idealny na drewno zarówno zdrowe, jak i zaatakowane. Można go stosować na wszystkie typy mebli (z drewna litego i okleinowanego). Zabezpiecza przed atakiem owadów. Zwalcza insekty i ich larwy. Jest kompatybilny z lakierami i woskami. Przenika w głąb drewna, zapewniając skuteczną barierę.

Jak przygotować powierzchnię pod impregnat do drewna egzotycznego

Drewno poddane impregnacji nie może posiadać żadnej powłoki; powinno być surowe, czyste i suche. Drewno lakierowane lub pomalowane: usunąć warstwy lakieru lub farby za pomocą Środka do usuwania starych powłok V33. Przemyć wodą, pozostawić do wyschnięcia na 24h, a następnie przeszlifować i odpylić.  Drewno woskowane: usunąć warstwy wosku za pomocą środka usuwającego wosk, a następnie przeszlifować i odpylić.  Drewno pokryte lazurą: przeszlifować papierem ściernym aż do uzyskania surowego drewna.

Nałożyć 2 lub 3 warstwy impregnatu do drewna egzotycznego na całą powierzchnię za pomocą pędzla. Do trudno dostępnych miejsc należy użyć spryskiwacza ogrodowego.

Listę sklepów sprzedających impregnaty do drewna egzotycznego firmy V33 w danym regionie można znaleźć na stronie wpisując swój kod pocztowy.


Góra strony