Projektujemy rozwiązania, które ożywią Twój dom

Od ponad 60 lat nasza firma wierzy, że domy i mieszkania powinny być gotowe na wszystko. Ponieważ życie nie wygląda jak zdjęcie z magazynu. Jest bardziej intensywne. Bardziej nieprzewidywalne. Dlatego nieustannie tworzymy i wprowadzamy innowacje, aby Twój dom lśnił wewnątrz i na zewnątrz. Aby Twoje podłogi, ściany i meble były zawsze piękne.

Jeśli nasze farby, lazury, lakiery i inne produkty odnoszą sukces, to dlatego, że produkujemy je z myślą o Tobie. Uwzględniając Twoje oczekiwania i Twój styl życia.

Dlatego projektujemy je tak, aby były wytrzymałe, innowacyjne, łatwe w użyciu.

Jesteśmy dumni z naszych wysokiej jakości rozwiązań. Dzięki nim wszystko jest możliwe. A jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Marka v33

Prezes V33 

photo_V33_usine-1536x863

POCHODZIMY

Z SAMEGO SERCA FRANCJI

Rok 1957, Domblans, wioska we francuskiej Jurze, otoczona lasami, jeziorami i winoroślą. To tu, od wynalezienia pierwszego lakieru do podłóg, gwarantującego 33% twardości szkła, zaczęła się przygoda naszej marki.

Od tego czasu przeszliśmy razem długą drogę!

Najwyższa jakość

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Jeśli nasze farby, lazury, oleje i lakiery odnoszą sukces, to dlatego, że projektujemy i produkujemy je z myślą o Twoim stylu życia. To nie tylko obietnica, ale prawdziwe zobowiązanie, które kieruje naszymi działaniami.

photo_couple_dans_un_salon_avec_mur_vert-1536x864

PRAGNIEMY WSPÓLNIE

ożywić twój dom

Wierzymy, że domy i mieszkania muszą być gotowe na wszystko. Twój dom musi podołać wyzwaniom stawianym mu przez prawdziwe życie. Takie, w którym dzieci robią szalone rzeczy, a Ty organizujesz niezapomniane przyjęcia, gdzie fala upałów podąża za zimnem i deszczem…

Góra strony