Farby

Farby firmy V33

Firma V33 oferuje wysokiej jakości farby do ochrony powierzchni drewnianych, metalowych i plastikowych, w tym między innymi:

W ogrodzie, w domu lub na balkonie znajdują się powierzchnie narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i zużycie. Farby firmy V33 zapewniają właściwe zabezpieczenie i dekorację powierzchni metalowych, drewnianych i plastikowych za pomocą odpowiednio dobranych farb, umożliwiających długotrwałe utrzymanie powierzchni w dobrym stanie. Bogata gama farb oferuje różnorodne wersje wykończenia - mat, połysk oraz różnorodne kolory i efekty.

Rodzaje farb i ich zastosowanie

V33 oferuje różnego rodzaju farby, umożliwiające precyzyjne dostosowanie do danego zastosowania.  

Impregnat nowej generacji to środek o natychmiastowym działaniu, skuteczny przeciw różnym gatunkom owadów             (również termitom) oraz grzybów. zabezpiecza przed ponownym zainfekowaniem i pozostaje aktywny wewnątrz drewna. Jednoskładnikowa farba na bazie żywicy alkilowo-uretanowej, służąca do dekoracyjnego malowania wszelkich rodzajów podłoży betonowych, drewnianych, podłóg wewnątrz budynków i podłóg w miejscach zadaszonych na zewnątrz budynków. Farba podkładowa zwiększa przyczepność farb nawierzchniowych do powierzchni metalowych, plastikowych, aluminiowych, ocynkowanych, miedzianych, ołowianych, żelaznych, żeliwnych, blach galwanizowanych, PCW oraz innych stopów metali. Farby do metalu są przeznaczone do ochrony i wzmacniania wszelkich powierzchni z żelaza i stali. Farby do metalu służą do eksploatacji zewnętrznej i w pomieszczeniach; można nią malować bramy, kraty, akcesoria ogrodowe, wyroby ozdobne ze stali, żaluzje metalowe itp.

Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych rodzajów farb i ich zastosowań, wystarczy skontaktować się z nami, wypełniając kwestionariusz na stronie.

Listę sklepów sprzedających farby V33 w danym regionie można znaleźć na stronie wpisując swój kod pocztowy. Prosimy skontaktować się z danym sklepem, aby upewnić się, że szukany rodzaj farby jest w nim dostępny.


Góra strony