Farba do drewna

Farba do drewna firmy V33

Firma V33 oferuje farbę do drewna, w tym:

Lazura do drewna jest idealna na zewnętrzne elementy drewniane takie jak: architektura ogrodowa, altany drewniane, okna, drzwi, więźba dachowa, boazerie, okiennice, meble itp. Lazura ochronna to produkt o 3 właściwościach: impregnuje wnikając w głąb drewna, dekoruje i chroni drewno przed promieniowaniem UV. Utworzona powłoka chroni przed wilgocią, eliminując powstawanie sinizny i grzybów, a równocześnie podkreśla naturalny rysunek słojów drewna. Łatwa renowacja - wystarczy nałożyć nową warstwę bez konieczności usuwania poprzedniej.

Pastelowa bejca do drewna uwypukla naturalne piękno drewna. Można ją nakładać na wszystkie wewnętrzne powierzchnie drewniane np. meble, boazerie, parkiety, drzwi, schody. Nadaje się do stosowania na europejskie i egzotyczne gatunki drewna. Podkreśla naturalny rysunek słojów drewna, głęboko penetrująca, na bazie alkoholu, wydatniej podkreśla strukturę jasnego drewna. Nałożenie bejcy pozwala na wszystkie rodzaje wykończeń: jednokomponentowy lakier do parkietu, lakier do mebli lub wosk.

Rady jak stosować farbę do drewna

Przed nałożeniem farby do drewna, drewno powinno być surowe, czyste i suche. 
Drewno lakierowane: lakier usunąć za pomocą środka do usuwania starych powłok V33. Przemyć wodą, pozostawić do wyschnięcia na 24h, a następnie przeszlifować i odpylić. 
Drewno woskowane: usunąć warstwy wosku za pomocą środka usuwającego wosk Liberon, a następnie przeszlifować i odpylić. 
Drewno malowane: usunąć warstwy farby za pomocą środka do usuwania starych powłok V33. 
Przemyć wodą, pozostawić do wyschnięcia na 24h, a następnie przeszlifować i odpylić. 

Kolor uzyskany po nałożeniu farby do drewna zależy od rodzaju drewna. Aby sprawdzić odcień zalecamy zrobienie wstępnej próby na małej powierzchni. Dopiero po nałożeniu produktu wykończeniowego (wosku, lakieru do mebli, lazury, lakieru do parkietu) otrzymamy kolor ostateczny.

Listę sklepów sprzedających farby do drewna firmy V33 w danym regionie można znaleźć na stronie wpisując swój kod pocztowy.


Góra strony