Ochrona i dekoracja drewna

Ochrona i dekoracja drewna przy użyciu produktów V33

V33 oferuje wysokiej jakości produkty do ochrony i dekoracji drewna, w tym między innymi:

Lakier do mebli i boazerii przeznaczony jest do upiększania elementów drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pod zadaszeniem. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej oraz wyjątkowej formule zapobiegającej żółknięciu drewna spełni wszystkie oczekiwania dekoracyjne.

Bejca do drewna uwypukla naturalne piękno drewna. Można ją nakładać na wszystkie wewnętrzne powierzchnie drewniane np. meble, boazerie, parkiety, drzwi, schody. Nadaje się do stosowania na europejskie i egzotyczne gatunki drewna.

Porady odnośnie dotyczące ochrony i dekoracji pielęgnacji drewna

Przed nałożeniem produktów do ochrony i dekoracji  należy odpowiednio przygotować powierzchnię. Drewno powinno być surowe, czyste i suche. 
Drewno lakierowane: lakier usunąć za pomocą środka do usuwania starych powłok V33. Przemyć wodą, pozostawić do wyschnięcia na 24h, a następnie przeszlifować i odpylić. 

Drewno woskowane: usunąć warstwy wosku za pomocą środka usuwającego wosk Liberon, a następnie przeszlifować i odpylić. 
Drewno malowane: usunąć warstwy farby za pomocą środka do usuwania starych powłok V33. 
Przemyć wodą, pozostawić do wyschnięcia na 24h, a następnie przeszlifować i odpylić. 

Bejcę przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Nakładać za pomocą czystej i suchej bawełnianej ściereczki zgodnie z kierunkiem słojów. Nadmiar produktu usunąć bawełnianą szmatką. Nie nakładać za pomocą pędzla. W trakcie nakładania bejcy nie należy robić przerw. Po wyschnięciu, aby zabezpieczyć drewno, zalecamy nałożyć produkt wykończeniowy: wosk, lakier do mebli, lazurę, lakier do parkietu o wysokiej wytrzymałości.

Kolor uzyskany po nałożeniu bejcy zależy od rodzaju drewna. Aby sprawdzić odcień zalecamy zrobienie wstępnej próby na małej powierzchni. Dopiero po nałożeniu produktu wykończeniowego (wosku, lakieru do mebli, lazury, lakieru do parkietu) otrzymamy kolor ostateczny.

Listę sklepów sprzedających farbę V33 w danym regionie można znaleźć na stronie wpisując swój kod pocztowy. Proszę skontaktować się z danym sklepem, aby upewnić się, że szukany produkt jest dostępny.


Góra strony