Ochrona drewna

Rodzaje produktów do ochrony drewna firmy V33

Cechy produktów do ochrony drewna

Impregnaty z formułą na bazie bifentryny zapewniają długotrwałą ochronę drewna. Środek o natychmiastowym działaniu, skuteczny przeciw wszystkim gatunkom owadów oraz grzybów. Zabezpiecza przed ponownym zainfekowaniem i pozostaje aktywny wewnątrz drewna.

Nowa generacja lazur do drewna zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę drewna przed promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Proste i praktyczne lazury ochronne V33 dzięki żelowej formule nie kapią w trakcie nakładania a ich renowacja nie wymaga usuwania poprzedniej warstwy.

IInnowacyjne lakiery do parkietu zapewniają doskonałą odporność na uderzenia, zarysowania, działanie wody a równocześnie spełniają standardy dotyczące ochrony zdrowia i środowiska. Trzy rodzaje wykończenia: połysk, jedwabny połysk oraz satynowe spełnią wszystkie oczekiwania dekoracyjne.

Oleje odżywiają drewno wnikając w głąb włókien, dzięki temu zapewniają lepszą ochroną przy codziennym użytkowaniu. Za pomocą niewidzialnej powłoki olej pozwala uzyskać naturalne, matowe wykończenie, równocześnie pozwalając zachować  kontakt z naturalnym drewnem. Olej do drewna ogrodowego przenika w głąb drewna zachowując jego naturalny wygląd. Dzięki nowej formule produkt ten jest łatwy w użyciu oraz zapewnia doskonałą ochronę przed działaniem wody i UV.

Bejce w odcieniach drewna i pastelowe uwypuklają naturalne piękno drewna wydatnie podkreślając jego słoje. Formuła bejc pozwala na wszystkie rodzaje wykończeń: lakier do parkietu, lakier do mebli, wosk.

Listę sklepów sprzedających produkty do ochrony drewna firmy V33 w danym regionie można znaleźć na stronie wpisując swój kod pocztowy.


Góra strony