Lakier

Rodzaje lakierów do drewna firmy V33

Firma V33 oferuje szeroką gamę lakierów do drewna, w tym:

Nowa gama innowacyjnych lakierów do parkietu to: lakier Eco-Protect - do parkietów, podłóg i schodów wykonanych z drewna, zarówno nowego jak i starego, wewnątrz pomieszczeń, który nadaje się do europejskich i egzotycznych gatunków drewna, lakier do parkietu formuła niekapiącego żelu -  idealny na schody, poręcze, balustrady oraz do parkietów w pokojach dziennych, sypialniach, jadalniach, pokojach dziecięcych, który. nadaje się do europejskich i egzotycznych gatunków drewna, zarówno na drewno stare, jak i nowe oraz lakier do parkietu o wysokiej wytrzymałości - przeznaczony do malowania starych i nowych parkietów, podłóg i schodów wykonanych z drewna.

Zastosowanie lakierów do drewna

Wszystkie lakiery do drewna zapewniają doskonałą odporność na uderzenia, zarysowania, działanie wody a równocześnie spełniają standardy dotyczące ochrony zdrowia i środowiska. Trzy rodzaje wykończenia: połysk, jedwabny połysk oraz satynowe spełnią wszystkie oczekiwania dekoracyjne.

Lakier do mebli i boazerii jest przeznaczony do upiększania elementów drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pod zadaszeniem. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej oraz wyjątkowej formule zapobiegającej żółknięciu drewna spełni wszystkie oczekiwania dekoracyjne.

Lakier jachtowy na bazie żywicy poliuretanowej, odporny na promieniowanie UV optymalnie chroni okna i drzwi  od strony zewnętrznej gdzie narażone są na silne oddziaływanie promieni słonecznych i czynników atmosferycznych (takich jak deszcz, śnieg, mróz) również w klimacie nadmorskim.

Listę sklepów sprzedających lakiery do drewna firmy V33 w danym regionie można znaleźć na stronie wpisując swój kod pocztowy.


Góra strony